Szerokie spektrum usługobiorców

Nasze produkty i usługi skierowane są zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm korporacyjnych, banków oraz centrów handlowych. Obsługujemy też agencje reklamowe!
Tak - nie wszyscy posiadają własne zaplecze techniczne zdolne do produkcji zaawansowanych reklam wizualnych. Takim firmom również wyświadczamy swoje usługi.

Własne studio DTP
i studio projektowe

Posiadamy kompletne zaplecze techniczne w tym studio projektowe i studio DTP. Na każdym etapie tworzenia reklamy wizualnej angażujemy własnych i sprawdzonych specjalistów. To oni wykreują skuteczny przekaz, który zwizualizujemy i wyprodukujemy na potrzeby kampanii reklamowej Twojej Firmy.

Drukarnia wielkoformatowa

Wszelkie wydruki na potrzeby Twojej kampanii reklamowej wykonamy we własnym zakresie, w tym także wydruki wielkoformatowe. Posiadamy nowoczesne urządzenia drukarskie oraz zespół specjalistów, dzięki czemu żaden rozmiar reklamy nie jest dla nas wyzwaniem. Realizujemy największe projekty wizualnych reklam wielkoformatowych prezentowanych w Polsce!

Pracownia plastyczna

Posiadamy własną pracownię plastyczną, której działania są ściśle skoordynowane z naszym studiem DTP.  Prace projektowe wymagają zaangażowania najlepszych plastyków, których opinie i działania mają kluczowe znaczenie dla efektowności i skuteczności reklamy. Z doświadczenia wiemy, że nic nie jest w stanie zastąpić "wrażliwego oka" plastyka.

Pracownia ślusarska

W naszej pracowni ślusarskiej doświadczeni specjaliści wykonują elementy zaawansowanych konstrukcji nośnych według własnych sprawdzonych od lat projektów.  Nigdy nie oszczędzamy na jakości materiałów. Trwałość elementów konstrukcyjnych jest zasadnicza dla bezpieczeństwa Twojej reklamy oraz jej odbiorców. W solidność wykonania wkładamy całe swoje zaangażowanie.

Hala montażowa

Posiadanie własnej hali montażowej jest nie tylko dużym atutem - jest według nas konieczne. Reklama zewnętrzna wymaga dokładnego złożenia element po elemencie wszystkich części składowych. Do tego celu niezbędna jest zadaszona hala montażowa i zaangażowanie odpowiednio przygotowanych specjalistów wyposażonych w profesjonalne narzędzia.

Nietypowe projekty reklam

W ramach własnego zaplecza technicznego prowadzimy produkcję reklam neonowych wraz z wytwarzaniem rur świetlnych służących do formowania kształtów. Prowadzimy także produkcję brył przestrzennych o dowolnych kształtach i znacznych rozmiarach, np: przedmiotów użytkowych, postaci ludzkich czy zwierzęcych. Żadna forma nie jest dla nas skomplikowana na tyle by jej nie wykonać.

Zabudowy wystawienniczo – targowe

Dział zajmujący się realizacją stoisk według potrzeb klientów. Dzięki naszemu zapleczu jesteśmy w stanie kompleksowo przygotować stoisko – od projektu, poprzez produkcję aż po montaż, lub zbudować je zgodnie ze schematem klienta. Przy wykonywaniu tego typu projektów bazujemy na naszej nowocześnie wyposażonej stolarni oraz lakierni. Przy wykorzystaniu w pełni skomputeryzowanych maszyn stolarskich możemy wyprodukować nawet bardzo skomplikowane elementy stoisk drewnianych w zabudowie konwencjonalnej. Korzystamy również z gotowych systemów wystawienniczych: Burkhardt Leitner, Clic, Pila, Pila 3, Pila Petite, Max. Przy ich użyciu mamy możliwość budowy stoisk zarówno parterowych jak i piętrowych.

Ponadto zajmujemy się projektowaniem oraz kompleksową realizacją elementów wyposażenia sklepów.

Produkcja mebli

Nasz zespół stolarzy zajmuje się produkcją różnego rodzaju mebli lakierowanych, fornirowanych, z laminatu i płyt HPL. Wykonujemy pojedyncze egzemplarze oraz produkcje seryjne. Realizujemy zamówienia na meble wystawiennicze i podesty prezentacyjne. Posiadamy w pełni skomputeryzowane maszyny stolarskie służące do obróbki wszelkiego rodzaju elementów drewnianych. Dzięki centrum obróbczemu CNC Morbidelli, wyposażonemu w 98 różnych narzędzi, jesteśmy w stanie nadać materiałowi nawet bardzo skomplikowany kształt 2D. Ponadto stolarnia wyposażona jest w walcową nakładarkę kleju do przygotowania pod laminowanie elementów drewnianych, prasę hydrauliczną Italpress do oklejania płyt laminatem lub fornirem, piłę do cięcia firmy Felder, okleiniarkę Holzer oraz maszynę do seryjnego cięcia płyt – piłę do formatowania CNC firmy Panhans Ecopan.

W skład wyposażenia lakierni wchodzi kabina lakiernicza, suszarnia oraz przygotowalnia. W zależności od potrzeb Klienta, lakierujemy wszelkiego rodzaju powierzchnie poczynając od lakieru matowego po połysk i lakier polerowany. Wszystkie procesy lakiernicze odbywają się przy użyciu ekologicznych technologii.

Transport i montaż na miejscu

Posiadamy kolumnę dostawczą oraz sprzęt transportowy, który bezpiecznie dowiezie Twoją reklamę do miejsca przeznaczenia. Po przewiezieniu reklamy nasi specjaliści zajmą się jej montażem przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Reklamy naszych Klientów montowaliśmy nawet na elewacjach kilkudziesięciopiętrowych budynków. Poradzimy sobie w każdych warunkach.