Adres: ul. Nadarzyńska 53, 05-500 Piaseczno

tel.: +48 22 750 22 45
tel.: +48 22 750 39 62
tel.: +48 22 756 29 71
tel.: +48 22 797 02 93
tel.: +48 22 797 01 78

Informacje techniczne i wycena reklam

info@atsdigital.pl

Biuro Obsługi Klienta

 

Ewa Głowacka
biuro@atsdigital.pl
nr. wewnętrzny: 101
mobile: +48 664 126 309

Natalia Bryczyńska  
n.bryczynska@atsdigital.pl
biuro@atsdigital.pl

nr. wewnętrzny: 119
mobile: +48 664 126 307

Natalia Chęsy  
n.chesy@atsdigital.pl
biuro2@atsdigital.pl

nr. wewnętrzny: 110
mobile: +48 602 536 043

Dział sprzedaży

  Jakub Trafisz
j.trafisz@atsdigital.pl
nr. wewnętrzny: 114
mobile: +48 664 126 308
Jacek Chojecki
j.chojecki@atsdigital.pl
nr. wewnętrzny: 109
mobile: +48 602 455 802


Studio

studio@atsdigital.pl

nr. wewnętrzny: 104

Drukarnia

nr. wewnętrzny: 107
mobile: +48 604 052 913

Dział Zaopatrzenia

zaopatrzenieats@atsdigital.pl
nr. wewnętrzny: 103
mobile: +48 603 323 603

Dział księgowości

ksiegowosc@atsdigital.pl
nr. wewnętrzny: 120
mobile: +48 602 407 170

 

Adres zakładu numer 2: ul. Żwirowa 56, 05-506 Lesznowola, Wilcza Góra

Biuro / Büro

tel.: +48 22 729 80 60
       +48 22 729 80 61

Fax: +48 22 729 80 62

Dział Projektów / Projektleitung

nr wewnętrzny: 12

Adrian Bednarek
Project Manager
mobile: +48 502 436 672
a.bednarek@atsdigital.pl

Technolodzy / Techniker

nr wewnętrzny: 18

Paweł Wojciechowski
Technolog drewna - kosztorysant
mobile: +48 784 004 010
p.wojciechowski@atsdigital.pl